Leitmotiv - Meble nowoczesne

Leitmotiv to holenderska marka, której specjalnością jest designerskie oświetlenie. W ofercie firmy znalazły się jednak także inne artykuły dekoracji wnętrz. Jeśli szukasz niebanalnych połączeń pomiędzy starym i nowym oraz designu, który mógłby zagościć nawet na królewskich stołach to oświetlenie oraz meble Leitmotiv będą idealnym wyborem. Zaproś je do swego domu i stwórz przestrzeń dopasowaną do Ciebie.

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com

Leitmotiv - Twój motyw przewodni

Planeta Design to nietuzinkowy, internetowy sklep meblowy. Produkty, które zebraliśmy w naszej ofercie, nie mogą być proste, banalne i zwyczajne. Chcemy, abyś z naszą pomocą tworzył aranżacje wnętrz, które oddadzą to wszystko, co Ci w duszy gra. Pozwól, aby oświetlenie i meble Leitmotiv stały się motywem przewodnim unikalnych przestrzeni, które wykreujesz w zgodzie ze sobą. Przyjmij te produkty, łączące najwyższą jakość i trwałość z fantastycznym, świeżym designem do swojego salonu, przedpokoju, jadalni, pokoju dziennego, sypialni lub łazienki i zadbaj o najdrobniejsze niuanse.

Wyraź siebie

Leitmotiv jest marką, która świadomie wyłamuje się z ram, nie powiela znanych już schematów i śmiało wytycza nowe szlaki. Tworzy propozycje dla osób odważnych, pewnych siebie i chcących wykrzyczeć światu swoje zdanie. Firma zaskakuje i projektuje nietuzinkowe rozwiązania, idealne do każdego typu wnętrz (od domowych po biurowe), mając na uwadze bezpretensjonalną funkcję swoich produktów. W ofercie Leitmotiv znajdziesz nie tylko lampy, z którymi wyrazisz siebie, ale także fantastyczne meble:

  • stoliki kawowe,
  • wieszaki,
  • fotele,
  • biurka,
  • konsole.

Ich oświetlenie oraz meble nowoczesne to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika piękna. Daj się porwać fali zachwytu na widok produktów Leitmotiv i zaproś ich oświetlenie oraz meble pokojowe i biurowe w swoje progi. Bądź niebanalny i twórczy, razem z tą marką śmiało wytycz zupełnie nowe ścieżki, po których Ty i Twoi goście będziecie się z przyjemnością przechadzać.

Oferta skrojona na miarę

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele fantastycznych propozycji mebli, lamp i akcesoriów do swojego domu i firmy. Współpracujemy z dynamicznymi, uznanymi w branży producentami - Leitmotiv to tylko jeden z nich. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każda wyjątkowa osoba znajdzie tu propozycje idealnie celujące w jej gust. Przekonaj się sam i poznaj nasze: