Gazetnik Nowoczesny

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com

Czy to nie byłoby wspaniałe móc znaleźć dla siebie w ciągu dnia chwilę spokoju? Moment, w którym możemy odetchnąć, nacieszyć się filiżanką pachnącej kawy i zagłębić w lekturze ulubionego czasopisma... Tylko gdzie później odłożyć gazetę? Na stół, zostawić na kanapie, schować pod fotelem? Nieuporządkowane czasopisma i magazyny wprowadzają chaos i zaburzają ład. Wygospodaruj im odpowiednią przestrzeń! W ofercie sklepu Planeta Design znajdziesz nowoczesne gazetniki, które pomogą Ci trzymać wszystkie papierowe magazyny w ryzach.

Gazetnik nowoczesny, czy tradycyjny?

Poznaj naszą ofertę i wybierz gazetnik, który będzie idealnie pasował do przestrzeni, w której ma się znaleźć. Niech gazetnik będzie nie tylko rozsądnym i praktycznym rozwiązaniem, ale i ciekawym detalem we wnętrzu. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wiele modeli gazetników w różnym stylu. Lubisz aranżacje nawiązujące do natury? Do gustu przypadną Ci zatem gazetniki wykonane ze skóry lub drewna, utrzymane w ciepłych odcieniach brązu.  

Poszukujesz gazetnika do biura, poczekalni, lub przestrzeni biznesowej? Gazetniki wykonane z metalu, tworzywa lub plecione z drutu doskonale prezentują się w nowoczesnym wnętrzu. Atrakcyjne wzornictwo i wysokiej jakości wykonanie sprawią, że magazyny i katalogi zostaną właściwie wyeksponowane. 

Poznaj naszą ofertę designerskich gazetników. Wybierz model, który podkreśli Twój styl i nie martw się więcej o rozrzucone czasopisma!