Nowoczesne stoły prowansalskie

Skuteczny sposób na odnalezienie uroku francuskiej wsi we wnętrzach? W tej roli doskonale sprawdzą się stoły prowansalskie do jadalni – wykonane z trwałego drewna poddanego profesjonalnej obróbce. Dzięki temu detale odzwierciedlają bezpretensjonalny charakter stylu, który powstał w południowo-wschodniej Francji.

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com

Stoły prowansalskie do jadalni rodem z południa Francji

Nasz internetowy sklep meblowy to pochwała różnorodności, dlatego nie mogło zabraknąć stołów prowansalskich do jadalni, które nadają wnętrzom przytulności. Proponujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane meble nowoczesne, dlatego stoły wyróżnia oryginalny design, którego na próżno szukać w sieciówkach. Styl prowansalski charakteryzują jasne barwy w ciepłych tonacjach oraz naturalne materiały. To właśnie dlatego oferowane przez nas stoły prowansalskie do salonu oraz jadalni powstają z wysokiej jakości drewna i utrzymane są w delikatnej kolorystyce. Klimat południowej Francji stanowi inspirację, dzięki której meble pełne są niepowtarzalnych detali, odpowiedzialnych za stworzenie ciepłych, przytulnych wnętrz.

Nowoczesne stoły w stylu prowansalskim

Żaden z producentów uznanych w branży wnętrzarskiej nie stara się wiernie odwzorować klimatu francuskiej Prowansji. Stanowi ona jedynie inspirację, dzięki której powstają piękne, drewniane stoły prowansalskie do kuchni, w której toczy się codzienne życie domu. Wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu wyróżniają się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Uważnie selekcjonujemy nowoczesne stoły prowansalskie do jadalni dostępne w naszym sklepie – dzięki temu masz pewność, że niezależnie od tego, który model zamówisz, zakup będzie trafiony. 

Sklep umożliwiający zabawę stylami

Planeta Design to miejsce nie tylko na nowoczesne stoły w stylu prowansalskim – to sklep, dzięki któremu możesz swobodnie łączyć różne estetycznie meble w jedną, spójną wizualnie całość. Asortyment obejmuje meble: