Planeta Design - Meble nowoczesne

Planeta Design to nie tylko internetowy sklep meblowy. To także marka, która stawia na wyjątkowe rozwiązania. W naszej ofercie znajdziesz odważne i nietuzinkowe meble, które wpisują się w najnowsze trendy, ale pozostają nieekwiwalentne z mentalnością Polaków. Inspiracji poszukujemy na całym świecie, dostrzegając potencjał w nieoczywistych miejscach. Meble Planeta Design pokażą światu kim jesteś i wyeksponują Twój niepowtarzalny styl.

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com

Oferta dla osób, które nie boją się wytyczać ścieżek

Planeta Design importuje to, czego nie ma nikt inny. Poszukujemy niebanalnych rozwiązań, które się wyróżniają i nieodmiennie zachwycają. Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp wyłącznie do najlepszych akcesoriów i mebli pokojowych oraz biurowych. To, co zwróciło naszą uwagę na międzynarodowych targach wyposażenia wnętrz (np. w Paryżu czy Mediolanie), znajdziesz w naszej ofercie. Możesz być pewien, że produkty, które nas zachwyciły, mają swoją duszę oraz niepowtarzalny charakter. Perfekcyjnie nadają się do tego, aby przełamywać stereotypy, zbaczać z utartych szlaków i wytyczać zupełnie nowe ścieżki. Z ich pomocą stworzysz aranżacje wnętrz, o jakich dotąd nawet nie śniłeś! Jeśli mielibyśmy opisać akcesoria i meble Planeta Design w trzech słowach, powiedzielibyśmy, że są niebanalne, kontrowersyjne i z pazurem.

Światowe trendy w Twoim domu

Marzysz o domu lub mieszkaniu urządzonym z klasą i smakiem, ale jednocześnie pozostającym drobiazgowym i precyzyjnym odwzorowaniem tego, co Ci w duszy gra? Poszukujesz inspiracji na światowym poziomie? Chcesz się wyróżnić i płynąć pod prąd, choćby cały świat robił inaczej? W takim razie dotarłeś do celu swych poszukiwań, do miejsca, w którym możemy spełnić Twoje pragnienia. Przyświeca nam hasło "zamieszkaj u siebie z Planeta Design". Co to znaczy? Chcemy, aby nasi klienci tworzyli przestrzenie, w których poczują się jak u siebie, otoczą się tym, co kochają, choćby miało to być inne niż wszystko i wszyscy dookoła. Stawiamy na indywidualizm, bo to właśnie on jest najpiękniejszy! Wszystkie dostępne towary są produkowane w oparciu o światowe trendy i inspiracje - wśród nich z pewnością znajdziesz meble nowoczesne dla siebie.

Zamieszkaj u siebie z Planeta Design!

Meble Planeta Design to wyjątkowe modele dla najbardziej wymagających. Unikalny design łączy się u nas z niezaprzeczalną funkcjonalnością, tworząc estetyczną i zachwycającą całość. Posiadamy szeroki wybór akcesoriów dekoracyjnych, oświetlenia, a także mebli do przedpokoju, pokoju dziennego, salonu, jadalni, sypialni, łazienki itd. Uwadze polecamy także produkty innych marek, a wśród nich: