Bazar Bizar - Meble nowoczesne

Produkty Bazar Bizar to propozycja dla osób tęskniących za rajskimi plażami i naturalnymi materiałami we wnętrzach. Jako internetowy sklep meblowy stawiamy na wyselekcjonowane marki o bliskich nam wartościach. Bazar Bizar odnajduje się w tym gronie doskonale, tworząc kolekcje nawiązujące do kultury balijskiej.

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com

Bazar Bizar – świadoma marka wnętrzarska

Zastanawiasz się, czy meble Bazar Bizar odnajdą się w Twoich wnętrzach? Tak, jeśli:

  • cenisz oryginalne projekty wykonane z naturalnych materiałów takich jak rattan, bambus, czy hiacynt wodny,
  • lubisz otaczać się inspirującymi przedmiotami, a do takich należą meble Bazar Bizar nawiązujące do balijskiej kultury,
  • doceniasz tradycyjne rzemiosło oraz jego nowoczesne interpretacje,
  • szukasz mebli przyjaznych środowisku.

Bazar Bizar to belgijska marka, za którą stoi dwójka właścicieli zafascynowanych Indonezją, podróżami i wnętrzami w stylu boho – Pascale Pelsmaekers i Eddy Roothaert. Kolekcje, które tworzą, powstają we współpracy z balijskimi artystami. Właściciele dbają o kontrolę nad każdym etapem produkcji, dzięki czemu nie musisz się martwić o warunki pracy osób odpowiedzialnych za powstawanie mebli Bazar Bizar. Jest to zatem doskonała propozycja dla osób, które doceniają niepowtarzalny, klimatyczny design oraz etyczną produkcję.

Odmień wnętrza z meblami Bazar Bizar

Jeśli bliskie są Ci klimaty boho, ekologia i etyczna produkcja, marka Bazar Bizar jest dla Ciebie. Choć meble tworzą Belgijczycy, w Twoich wnętrzach znajdą się meble nowoczesne rodem z Indonezji – pełne naturalnego wdzięku, wykonane z trwałych, naturalnych surowców i przywołujące wspomnienia z wakacji. Bazar Bizar to zapadające w pamięć kolekcje mebli, cenione przez branżę wnętrzarską i zwolenników zrównoważonego rozwoju.

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie marki zgodne z naszymi wartościami – stawiające na jakość produkcji, detale i dzięki którym możesz tworzyć inspirujące wnętrza.