Designerskie regały nowoczesne do salonu na książki

Współczesne trendy z sieciowych sklepów meblowych Cię nie zadowalają? Szukasz nieszablonowego podejścia do aranżacji wnętrz? Designerskie regały, które sprzedaje w atrakcyjnych cenach internetowy sklep meblowy Planeta Design, powinny spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Zapewniamy nowoczesne regały do salonu od projektantów poszukujących nowatorskich rozwiązań w dziedzinie urządzania mieszkań i domów.

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com

Nowoczesne regały w formie drabiny czy domku?

Czy regał na książki lub na dekoracje w stylu hygge home musi być klasyczny? Niekoniecznie! Planeta Design proponuje pójść swoim wymarzonym torem i wybrać dla siebie designerskie regały nowoczesne w różnych kształtach, które wyróżniają się na rynku. Są nie tylko modne, ekskluzywne i eleganckie, ale i dopasowane do rozmaitych prądów w aranżacji wnętrz. Dlatego też u nas znajdziesz nowoczesne regały na książki oraz designerskie regały do salonu, sypialni, biura, gabinetu, kuchni i łazienki w stylu:

Nasze nowoczesne regały do salonu, inspirowane designem współczesnych projektantów z zachodniej Europy, to designerskie meble idealne na wino, książki oraz inne dekoracje w stylu hygge, które zechcesz atrakcyjnie zaprezentować.

Regały nowoczesne od Planety Design - pokochaj je tak, jak książki

Niebanalna forma - to wyróżnia nasze designerskie regały spośród innych mebli do przechowywania dostępnych w sieciowych sklepach. Dzięki nam możesz wypłynąć na szerokie wody. U nas znajdziesz różnorodne regały nowoczesne - metalowe lub drewniane:

  • o kształtach geometrycznych,
  • w kształcie drabiny, plastra miodu, koszyka, stolików,
  • w wyrazistych kolorach lub klasyczne, białe i czarne.

Ekskliuzywne, otwarte ścienne regały nowoczesne na wino lub książki to znakomita okazja, by nie tylko stworzyć przestrzeń do przechowywania, ale także nadać wnętrzu smak, klasę i styl. Nasze designerskie i nowoczesne regały na książki, inspirowane naturą, sprawdzą się także w pokoju dziecka. Są idealne, jeśli i tam chcesz stworzyć inspirujące wnętrze, by maluch mógł rozwijać się również pod względem artystycznym, obcując ze sztuką i artyzmem od najmłodszych lat. Wybierając designerskie regały ścienne, nowoczesne komody i nowoczesne konsole z Planety Design, masz pewność, że końcowy efekt aranżacyjny olśni nie tylko Ciebie, ale i każdego gościa, który tylko przekroczy próg Twojego mieszkania pełnego osobliwości i nietuzinkowych dodatków.

Designerskie, nowoczesne regały z duszą

Masz w domu wiele atrakcyjnych pamiątek z podróży i nie wiesz, jak je zaprezentować, by zostały właściwie wyeksponowane i przypominały Ci wakacyjne wspomnienia? Niskie i wąskie, wiszące regały ścienne z pewnością pozwolą Ci je pokazać. Ich niepowtarzalny koncept sprawia, że są to nie tylko meble designerskie, ale również dekoracje przykuwające wzrok. Wybierz designerskie regały od Planeta Design, dzięki którym stworzysz niepowtarzalne wnętrze podkreślające Twoją indywidualność.